Verseny eredmények


Tóth Szonja, Csőgör Róbert Tanár Úr növendéke,

a Pesovár Ferenc Gyermek- és Ifjúsági Népdaléneklési és Népzenei Versenyen

Kiemelt Arany minősítést ért el.

Gratulálunk!

 

 


 

A "Ki-Mit-Tud? 2016" eredményei

 

Kedves Gyerekek!

 

Gratulálunk a sok szép produkcióért minden résztvevőnek! A zsűrinek igen nehéz dolga volt, hiszen mindannyian felkészültek voltatok.

 

A gálára a következő gyerekek jutottak be:

 

Balogh Lili

Beke Éva Otília

Rácz Benedek

Seeman Gábriel (marimba és trombita)

Balogh Balázs

Kállay Blanka

Pálinkás Panna

Bódi Véda Ajsa (improvizáció)

Seres Boglárka

Boross Kinga

Süller Flóra

Izsák Béla

Raffael Hanna

Bánki Bettina

Papp László

Szigeti Dóra

 

A kamara csoportok a következők:

Szabó Ádám - Botos Benedek

Bokács-Füredi Kamilla - Vékony Vanda - Tarjányi Enikő

Varga Vivien - Tóth Johanna

Tóth Johanna - Tóth Viola

 


 

A gálaműsorral kapcsolatban kérdezzétek tanáraitokat, velük tudjátok megbeszélni, hogy mely darabokkal fogtok fellépni.

 

A zsűri mindenkinek nagy szeretettel gratulál és köszönik a szép délutánt! Sikeres gálaszereplést kívánnak!

 

Mégegyszer gratulálunk mindenkinek, sok örömet szereztetek tanáraitoknak, szüleiteknek!

 



 

 

Az érdi Regionális Furulya-klarinét Versenyen a következő eredmények születtek:

Mednyánszky Erzsébet - furulya - III. helyezés

Felkészítő tanárok:

Buxbaum Bernadett - trombita

Dr. Kőszeginé Gál Andrea - zongora korrepetitor

Gratulálunk a versenyzőnek és tanárainak!

 



 

 

A szombathelyi Sistrum 2015 Zenei Versenyeken a új eredmények születtek:

Fekete Ádám - gitár - bronz minősítés


Felkészítő tanár:

Csinády Krisztina

 

Raffael Hanna - cselló - bronz minősítés


Felkészítő tanár:

Bódi Árpád

Gratulálunk a versenyzőknek és tanáraiknak!

 

 


 

 

A Pesovár Ferenc Fejér Megyei Népdaléneklési és Népzenei Verseny február 27-i, Soponyán rendezett döntőjén született eredmények:

Osuszd Otília - kiemelt arany minősítés


Tóth trió - kiemelt arany minősítés -

Tóth Szonja, Tóth Botond, Tóth Máté


Váli pengetősök - arany minősítés

Domak Luca, Tóth Máté, Tóth Botond


Felkészítő tanár:

Csőgör Róbert

Gratulálunk a versenyzőknek és tanáruknak!

 

 


 

 
<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

2. oldal / 3