Befizetési segédlet a Térítési- és tandíj befizetéshez (Művészeti Iskola)

Tisztelt Szülő!

A https://klik039563015.e-kreta.hu címen tud a Művészeti Iskola KRÉTA naplójába belépni.

A Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskolában a tan- és térítési díjak befizetéseit az iskola KRÉTA felületén lehet elindítani, az átutalási adatok átmásolásával utaláshoz, vagy közvetlenül bankkártyás fizetéssel a SIMPLEPAY rendszeren keresztül. Ehhez nyújt segítséget az alábbi útmutató:

A KRÉTÁ-ba bejelentkezés után az „e-Ügyintézés” menüt válasszák ki.

Majd a baloldali menüben a „Befizetendők”-re kattintsanak.

Ekkor láthatóvá válnak a befizetendő tételek. Jelöljék be az előírt tan- vagy térítési díj sorának bal szélén látható kis négyzetet. Ha több sor van, akkor mindegyiket. Ekkor bal oldalt alul sötétebb kék színűre vált „A kiválasztott tételek befizetése” gomb, kattintsanak rá!

Ezután lehet kiválasztani a fizetési módot.

Átutalás esetén az adatokat másolják át a saját banki felületükre, és onnan utaljanak.

Kérjük, ügyeljenek rá, hogy pontosan töltsék ki az utalási adatokat!

Bankkártyás fizetés esetén ellenőrizzék le a befizetési adatokat, adják meg az értesítési címüket, és alul a „Bankkártyás fizetés indítása” gomb megnyomásával lépjenek tovább a SIMPLEPAY oldalára.

Itt az internetes vásárlások alkalmával megszokott módon fizethetik be a díjakat. Ehhez adják meg kártyájuk adatait, és a bankjuknál szokásos módon erősítsék meg vásárlási szándékukat, ha szükséges.

A  SIMPLE fiók regisztrálása nem kötelező.

A térítési díj táblázatok a "Dokumentumok" menüpont alatt megtekinthetők.

Kérdés esetén írjanak nekünk, vagy hívjanak minket a 06-22-460-083 telefonszámon!

Üdvözlettel:

Pimperné Farkas Tímea