A Völgy-Vidék Tehetségpont

a Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskolával együttműködve

„A Tehetség Kapujában”

címmel

újabb tehetséggondozó osztály indítását hirdeti meg.

A program célja:

„A diákok énképe-önismerete kialakuljon, javuljon, metakommunikációs és kommunikációs készségük fejlődjön. Mentálisan és lelkileg is felkészüljenek tehetségük kibontakoztatására, tanulási stratégiák megértésére, elfogadására képessé váljanak.”

"Azokat az átlagot meghaladó képességű, motivált gyermekeket keressük, akik önértékelési, szocializációs, vagy tanulási területeken erősödni szeretnének".

Az osztályba 10 fő számára van lehetőség bekerülni, így a programba a következő feltételekkel fogadhatjuk a jelentkezőket:

· a jelentkező 2003. január 1. és 2005. január 1. között született

· a Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola tanulója

· a tanuló szülei hozzájárulnak a gyermek programba kerüléséhez szükséges kérdőívek és tesztek kitöltéséhez

· a szülő e-mail-ben, telefonon, vagy személyesen érdeklődőként regisztrálja gyermekét a Művészeti Iskola titkárságán 2014. január 28-ig ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , tel: 06-22-460-083)

A programban való részvétel díjmentes.

A foglalkozások csoportosak, heti 1x90 percben zajlanak 6 alkalommal, valamint egy 3 napos tábor zárja a programot.

A szülők és gyermekek számára 2014. január 30-án 17.30 órakor tájékoztatást adunk a program részleteiről.

A beválogatás további feltételeit ekkor ismerhetik meg, valamint a felvételhez szükséges kérdőívek és tesztek kitöltését a tájékoztató után a jelentkezők megkezdhetik.

A program pályázati támogatója:

Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége

A pályázati program megnevezése:

TÁMOP-3.4.5-12-2012-0001 azonosító számú „Tehetséghidak Program” kiemelt projekt keretében megvalósuló „Gazdagító programpárok II.” „A” (alap) és „B” (szülő – diák - pedagógus együttműködését is célzó, bővített) változatának megszervezése és megvalósítása

Várjuk a diákok és szüleik érdeklődő kérdéseit!

Üdvözlettel:

Nemes József